Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.5458
  • Euro 11.1058
  • GR ALTIN 548.92
  • ÇEYREK 899.82

Erdoğan’dan Kanal İstanbul açıklaması: İnadına yapacağız

AK Parti İstanbul 7. Olağan Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Onlara rağmen inadına Kanal İstanbul’u da yapacağız. Kanal İstanbul ile İstanbul nasıl güzelleşecek bunu da görecekler" dedi.

Erdoğan’dan Kanal İstanbul açıklaması: İnadına yapacağız
  • 24 Şubat 2021, Çarşamba 20:34

Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen İstanbul 7. Olağan İl Kongresi’ne konuştu.

Muhalefetin Kanal İstanbul açıklamalarına tepki gösteren Erdoğan, “Kanal İstanbul’u yapacağız, inadına yapacağız. Kanal İstanbul’la İstanbul nasıl güzelleşecek, nasıl bir başka şehir olacak, bunu da görecekler” diye konuştu.

Erdoğan'ın açıklaması şu şekilde:

KANAL İSTANBUL

* İstanbul'u yanımıza aldığımızda içerdeki hainlerden dışarıdaki düşmanlara kadar 7 düvele meydan okuyacak güce sahibiz. Bu CHP’lilerden bu tür şeyleri hiç dinlediniz mi ya? Bunların kitabında hizmet var mı ya?

* Biz bu millete hizmetkar olmaya geldik, efendi olmaya değil! Şimdi beğenmiyorlar ya, engellemeye çalışıyorlar ya, Kanal İstanbul projemizin tüm teknik çalışmaları tamamlandı, diğer adımları için gerekli çalışmaları da başlatıyoruz. Onlara rağmen Kanal İstanbul’u da yapacağız, inadına yapacağız. Kanal İstanbul’la İstanbul nasıl güzelleşecek, nasıl bir başka şehir olacak bunu da görecekler. Alıştıracağız.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık