Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.658
  • Euro 10.1795
  • GR ALTIN 488.66
  • ÇEYREK 801.7

Erdoğan'dan 'Help Turkey' tepkisi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, orman yangınları sonrası başlatılan "Help Turkey" kampanyasına tepki gösterdi.

Erdoğan'dan 'Help Turkey' tepkisi!
  • 06 Ağustos 2021, Cuma 15:59

Erdoğan, "Türkiye'yi fakir fukara göstermek için "Help Turkey" diye bir kampanya başlattılar." dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı.

Orman yangınlarıyla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Anayasanın 169. maddesi uyarınca yanan alanlar tekrar ağaçlandırılır ve başka amaçla kullanılamaz." dedi.

"TÜRKİYE'Yİ FAKİR GÖSTERMEK İÇİN KAMPANYA BAŞLATTILAR"

"Help Turkey" kampanyasına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim söyleyeceğimiz tek şey "Güçlü Türkiye". Biz güçlüyüz. Dayanamadılar, sildiler." dedi.

Erdoğan'ın Help Turkey tepkisi şöyle:

"Türkiye'yi fakir fukara göstermek için "Help Turkey" diye bir kampanya başlattılar. Bizim söyleyeceğimiz tek şey "Güçlü Türkiye". Biz güçlüyüz. Dayanamadılar, sildiler. Türkiye'nin ABD'den yönetilecek, AB'den yönetilecek belli yönlerden dezenformasyonla bir terör estirmek, yalan terörü dediğim gibi halkımızı yalana esir etme gayreti içinde olanlar var. Biz onlara prim vermedik, vermeyeceğiz. Kobani'de bu millet büyük imtihan verdi, biz çözdük. Eğer Türkiye'de 4 milyon ağırlıklı olarak Arap ve Kürt mülteci varsa onlar bizim korumamız altındaysa, göçmenleri koruması altına alan Türkiye zayıf bir ülke değil. Finansmanı iyi yönettiği için alıyor, bundan sonra da finansı iyi yönetmek suretiyle bu tür adımları atacağız. Çünkü biz güçlü Türkiye'yiz. Darda olana elini uzatan bir ülkeyiz. 'Ne kadar Suriyeli varsa kovacağız' diyen bir iktidar olarak gelmedik. O Bay Kemal'in şahsiyetidir. Biz böyle bir şeyi asla söylemedik."

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık