Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5512
  • Euro 10.0853
  • GR ALTIN 495.39
  • ÇEYREK 813.19

'Erdoğan'dan başka kimseye oy vermedim' diyen esnaf isyan etti

Sosyal medyada paylaşılan bir görüntü, kapanmayla birlikte destek bulamayan esnafın durumunu gözler önüne serdi. Çalışmak zorunda olduğu için 3 günde 3 defa ceza yazıldığını belirten kaportacı isyan etti.

'Erdoğan'dan başka kimseye oy vermedim' diyen esnaf isyan etti
  • 13 Mayıs 2021, Perşembe 8:47

Türkiye korona virüs salgını nedeniyle kapanmaya giderken esnafın durumuna ilişkin her gün yürek burkan görüntüler geliyor.

Kapanma döneminde geçinemeyeceği için dükkanını açmak zorunda olan kaportacı esnafı, 3 günde 3 defa ceza yazılması nedeniyle isyan etti.

Sosyal medyada paylaşılan videoda, çocuklarını da yanına alan esnaf şu ifadeleri kullandı:

"Ben çoluğum çocuğum için çalıyorum. Ben 3 gün içerisinde 3 defa ceza yedim. Ben evimin kirasını 4 aydır ödeyemiyorum. Bekçi gelmiş bana ceza yazıyor. Adalet mi bu? Sanayide herkes çalışıyor. Ben gelip çalışınca şikayet ediyorlar. Ben çocuklarıma nasıl bakacağım? Adalet istiyorum. Erdoğan'dan başka kimseye oy vermedim. Bu mu sizin karşılığınız?"

Ekonomik sorunlar nedeniyle intihar eden vatandaşın son mesajı ortaya çıktı Ekonomik sorunlar nedeniyle intihar eden vatandaşın son mesajı ortaya çıktı

'AK Parti'ye oy verdim' diyen vatandaş isyan etti: Açlıktan geberiyoruz! 'AK Parti'ye oy verdim' diyen vatandaş isyan etti: Açlıktan geberiyoruz!

Kaynak: Yeniçağ

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık