Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 6.7807
  • Euro 7.3387
  • GR ALTIN 362.45
  • ÇEYREK 594.64

Erdoğan'dan asgari ücretliler için 'jestimizi yaparız' çıkışı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücret görüşmelerine ilişkin ''Geldikleri noktayı görelim inşallah jestimizi yaparız'' dedi. Yerli otomobilin tanıtımı için tarih de veren Erdoğan, otomobili 27 Aralık'ta Kocaeli Gebze'de tanıtmayı düşündüklerini söyledi.

Erdoğan'dan asgari ücretliler için 'jestimizi yaparız' çıkışı
  • 20 Aralık 2019, Cuma 20:32

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan,  Kuala Lumpur Zirvesi'ne katılmak üzere gittiği Malezya ziyaretini takip eden basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

NTV’den Berfu Güven'in haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, devam eden asgari ücret görüşmeleri ve görücüye çıkmaya hazırlanan yerli otomobil başta olmak üzere gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI: GELDİKLERİ NOKTAYI GÖRELİM İNŞALLAH JESTİMİZİ YAPARIZ

Asgari ücret konusunda hep hassas oldunuz. Şimdi hükümet-işçi- işveren kesimleri son tur görüşmelere başladı. Ama bu konuda genellikle hep sizden bir son jest beklenir. Asgari ücret konusunda müjdeniz olacak mı? 

İnşallah jestimizi yaparız da burada yapmayalım daha. Şu anda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız yaptıkları çalışmaları döner dönmez bize bir getirsinler. Bakalım son geldikleri nokta nedir, onu da bir kendilerinden görelim. İnşallah, tarafları memnun edecek bir adımı atarız. 


ANKET

Koronavirüs dolayısıyla sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık