Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.895
  • Euro 16.8684
  • GR ALTIN 940.38
  • ÇEYREK 1547.3

Erdoğan, vatandaşlardan helallik istedi!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Her türlü desteği vermenin gayreti içerisindeyiz. Buna rağmen sıkıntıya düşen insanlarımız, esnafımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz." dedi.

Erdoğan, vatandaşlardan helallik istedi!
  • 14 Mayıs 2021, Cuma 17:06

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin teşkilatlarıyla video konferans yöntemiyle bayramlaştı.

Zor durumda olan Türk ekonomisi pandemiyle beraber daha da sıkıntıya düştü. Destek sunulmayan binlerce işyeri salgın döneminde batarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan bugünkü bayramlaşma konuşmasında esnaftan helallik istedi.

"Her türlü desteği vermenin gayreti içerisindeyiz" diyen Erdoğan "Buna rağmen sıkıntıya düşen esnafımız varsa hepsinden helallik istiyoruz." dedi.

Erdoğan, "Detayları kabine toplantısının ardından milletimizle paylaşacağız. Niyetimiz mayıs ayı sonuna kadar ihtiyatlı hareket etmeyi sürdürmek, Haziran ayı ile birlikte itibaren tedbirleri önemli ölçüde gevşetmeyi planlıyoruz." dedi.

ERDOĞAN, ESNAFTAN HELALLİK İSTEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kısıtlamalardan etkilenen esnaflarımızın bir kısmı ile turizm sektörümüze de bu zor dönemde ayakta kalabilmeleri için her türlü desteği vermenin gayreti içerisindeyiz. Buna rağmen sıkıntıya düşen esnafımız, çalışanımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın helallik sözlerine Meral Akşener'den yanıt! Erdoğan'ın helallik sözlerine Meral Akşener'den yanıt!


yukarı çık