Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.3817
  • Euro 8.9945
  • GR ALTIN 442.15
  • ÇEYREK 725.39

Erdoğan: Siz ne zaman bir devletin terör örgütüyle masaya oturduğunu gördünüz?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Medya mensupları ile buluşmasında Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan'ın "Siz ne zaman bir devletin terör örgütüyle masaya oturduğunu gördünüz?" sözleri dikkat çekti.

Erdoğan: Siz ne zaman bir devletin terör örgütüyle masaya oturduğunu gördünüz?
  • 13 Ekim 2019, Pazar 17:30

Cumhurbaşkanı Erdoğan, medya mensupları ile bir araya geldiği toplantıda açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, "Bazı ülkeler kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar. Bizimle terör örgütü arasında arabuluculuk yapmaya talip olanlar var. Ne zamandan beri bir devletin terör örgütü ile masaya oturduğunu gördünüz? Türkiye'nin karşısında bir terör örgütü var. Biz attığımız adımları gayet iyi biliyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarında satır başları;

"Bazı ülkeler kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar. Bizimle terör örgütü arasında arabuluculuk yapmaya talip olanlar var. Ne zamandan beri bir devletin terör örgütü ile masaya oturduğunu gördünüz? Türkiye'nin karşısında bir terör örgütü var. Biz attığımız adımları gayet iyi biliyoruz. Suriyede rejim bunların hakkından gelseydi işimiz kolaydı. Irak'ta da durum berbat. Irak'la da birçok şeyi konuşurken, bizim yanımızda farklı arkamızdan farklı açıklamalarda bulunuyorlar. Onlar dara düştükleri zaman yanlarında yer alıyoruz. Biz ırkçı değiliz. Biz dini azınlıkları asla bir kenara koymadık.

Bizim kalkıp da teröristlerle masaya oturmak gibi kendimizi inkar edecek halimiz söz konusu değildir. Bizim teröristlerle duruşumuz onlar 30 km derinlik ve en batıdan en doğuya bunlar havzayı terk edene kadar devam edecek." dedi.

 

.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık