Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4772
  • Euro 9.0822
  • GR ALTIN 442.27
  • ÇEYREK 725.99

Erdoğan: Kemal Bey’in kalmasında fayda var!

Son günlerde çokça konuşulan 'Saray'a giden CHP'li' iddialarına ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Bunların hepsi ortaya konunca da savunacak hali kalmadı. Bundan sonrası size düşüyor. Kemal Bey’in kalmasında fayda var ifadelerini kullandı.

Erdoğan: Kemal Bey’in kalmasında fayda var!
  • 26 Kasım 2019, Salı 14:34

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite’nin Beşinci Toplantısı için gittiği Doha dönüşü uçakta gündeme ilişkin açıklama yaptı.

Son günlerin tartışmalara neden olan "Saray'a giden CHP'li" iddiasına değinen Erdoğan, CHP Genel Merkezi'nin Kemal Kılıçdaroğlu'na kumpas planlandığı söylemini değerlendirerek, "Kemal Bey’in kalmasında fayda var" ifadelerini kullandı.

"BUNDAN SONRASI SİZE DÜŞÜYOR. KEMAL BEY'İN KALMASINDA FAYDA VAR"

Erdoğan, "Külliye’ye kim gelmiş, ne zaman gelmiş? Benimle nerede görüşmüş? dedim. Bir adam çıkardılar, ben o adamı hiç tanımam. Şimdi ismini duydum. Yalan yanlış plakalar uydurdu. Zavallı, Külliye’ye giren her aracın künyesinin tutulduğundan bilgisi yok. Hangi araç girerse girsin hepsinin kaydı tutulur. Girişlerinde fotoğraf çekimleri vardır. Bunların hepsi ortaya konunca da savunacak hali kalmadı. Bundan sonrası size düşüyor. Kemal Bey’in kalmasında fayda var." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Günboyu

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık