Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.3553
  • Euro 9.9357
  • GR ALTIN 485.62
  • ÇEYREK 802.86

Erdoğan: İlkesizliği, arsızlığı örnek almayın

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin gençlik kolları kongresinde "İnanıyorum ki İzmir 2023'te gümbür gümbür gelecek." dedi.

Erdoğan: İlkesizliği, arsızlığı örnek almayın
  • 15 Mart 2021, Pazartesi 19:04

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi'nde konuştu.

Partisinin gençlik kolları mensuplarına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Değişim hayatın bir gerçeğidir ama ilkesizliği, arsızlığı, ilkelliği yüceltmeye kalkanların akıbeti mahcubiyettir. Lafa gelince davadan söz edip, çıkarlarına dokunulunca istikameti bozanlar göreceksiniz örnek almayın." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması özetle şöyle:

"İnanıyorum ki İzmir 2023'te gümbür gümbür gelecek.

AK Parti olarak  Türkiye’ye çağ atlatan mücadeleyi yürütürken kadınlarımızı ve gençlerimizi daima yanımızda bulduk. Ülkemizi 18 yılda cumhuriyet döneminin tamamında yapılan hizmetlerin 5 katını, 10 katını kazandıran AK Parti’nin farkı buradan geliyor.

Sizler bir siyasi partinin gençlik kolları mensupları olmasının yanında yarının büyük ve güçlü Türkiye'nin önderleri olacaksınız.  Sadece geçtiğimiz asrın başından bu yana verdiğimiz mücadelelere baktığımızda gördüğümüz şudur; sizler Asım'ın neslisiniz. Yemen'de, Kudüs'te siz vardınız, siz. Balkanlar'da, Çanakkale'de siz vardınız. Gaziantep'te, Maraş'ta siz vardınız. Sizler ülkemiz ve milletimiz için elini taşın altına koyan Fatih'in torunlarısınız. Her alanda Türkiye'yi omuzlayan güçlersiniz. Bölücülere karşı birliğimizin, yıkıcılara karşı inşa ve ihya hareketimizin teminatısınız.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık