Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.5546
  • Euro 9.1373
  • GR ALTIN 437.81
  • ÇEYREK 718.81

Erdoğan 'CHP'nin işi' dedi Bakan Soylu ise bakın ne dedi?

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın İzmir'deki cami provokasyonuyla ilgili "CHP'nin işi" açıklamasının ardından, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan "Bu bir provokasyon" çıkışı geldi.

Erdoğan 'CHP'nin işi' dedi Bakan Soylu ise bakın ne dedi?
  • 31 Mayıs 2020, Pazar 9:50

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir'de cami hoparlörlerinden şarkı çalınması olayıyla ilgili farklı söylemlerde bulundu.

Erdoğan, yaşanan hadisede CHP’yi hedef gösterip, “CHP’nin her aktörü başka bir cephede bozgunculuk fesat peşinde konuşuyor. Bunların hayallerinde cami minarelerinde ezan dışında başka bir ses duymak vardır. Saygısızlar yayın yapıyor, CHP yetkilileri zevk alıyor” ifadelerini kullanırken, Soylu ise “Bu bir provokasyon. Arkadaşlarımız arıyorlar, bulacaklar. Bu provokasyonun müsebbiplerinin iyi niyetli olmadığı apaçık ortada” dedi.

Soylu, şöyle devam etti:

"ARKADAŞLARIMIZ ARIYORLAR, BULACAKLAR"

“Ramazan ayında, herkesin kendi dini inancıyla bulunmak istediği bir ayda elbette bir provokasyon. Arkadaşlarımız arıyorlar, bulacaklar. Bu provokasyonun müsebbiplerinin iyi niyetli olmadığı apaçık ortada."

Yeniçağ

 

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık