Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.4963
  • Euro 11.0692
  • GR ALTIN 548.14
  • ÇEYREK 899.29

Erdoğan; CHP'de tek adam siyaseti işliyor!

Cumhurbaşkanı ver AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Denizli, Mersin, Uşak İl Kongrelerinde canlı bağlantı ile bir konuşma gerçekleştirdi.

Erdoğan; CHP'de tek adam siyaseti işliyor!
  • 25 Ocak 2021, Pazartesi 13:56

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak İl Kongrelerinde canlı bağlantı ile bir konuşma gerçekleştirdi.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

" AK Parti'nin kurucusu da sahibi de lokomotifi de bizatihi milletimizin ta kendisidir.

Hep birlikte AK Parti'nin Türkiye'nin sadece son 18 yılının değil, aynı zamanda geleceğinin de partisi olduğunu göstereceğiz.

Ülkemize Cumhuriyet tarihinde yapılanların tamamının katbekat fazlasını sadece 18 yılda kazandırmış olmaktan iftihar ediyoruz.

Esasen Türkiye'de CHP'ye ait bir siyaset yoktur. Hatta CHP diye bir parti olup olmadığı tartışmalıdır. CHP hiç mi işe yaramıyor? Elbette ifa ettiği bir görev var. Bunu teraziye benzetebiliriz. Terazinin bir tarafında HDP diğer tarafında İYİ Parti var. CHP'nin görevi bu teraziyi dengelemektir.

Üzüntüyle ifade etmek isterim ki karşımıza çıkan ana muhalefet aktörlerinin ve kadrolarının hiçbiri bizimle eser ve hizmet siyaseti yarışına girmemiştir. Şu anda CHP'de tek adamcağız siyaseti işliyor.

Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarlara kullandırılan Hazine ve Maliye Bakanlığı faiz destekli kredilerin 1 Ocak 2021-30 Haziran 2021 arası 6 aylık dönemde ödenmesi gereken taksitleri ertelenecektir."

MilliGazete

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık