Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 13.5481
  • Euro 15.3555
  • GR ALTIN 799.07
  • ÇEYREK 1312.6

Emekli Amiral Cem Gürdeniz'den elektronik kelepçe yorumu

Emekli amiral Cem Gürdeniz, kendisiyle beraber gözaltına alındıktan sonra adli kontrolle serbest bırakılan amirallere elektronik kelepçe takılmasına tepki gösterdi ve "bu hareket ancak düşmanları sevindirir" yorumunda bulundu.

Emekli Amiral Cem Gürdeniz'den elektronik kelepçe yorumu
  • 21 Nisan 2021, Çarşamba 15:29

İnfaz memurları, cihazın takip siteminin bozuk olması nedeniyle elektronik kelepçeyi takamazken, Gürdeniz, “Bu kelepçe Türkiye’deki fikir hürriyetine, Mavi Vatan’a ve 83 milyona takıldı” dedi.

Cumhuriyet’in haberine göre; yaşananların ancak Yunanistan’ı ve Türkiye düşmanlarını mutlu edeceğini söyleyen Gürdeniz, “Yaşanan süreç hukuksuz ve bir an önce sonlandırılmalı. Basit bir basın açıklamasından olayın bu seviyelere gelmesi Türkiye’nin önemli yanlışlarından biridir. Türkiye bu olayları yaşamamalıydı. Basit bir iletişim kazası bu boyutlara getirilmemeliydi. Bu olay acilen sönümlenmeli. Yapılan büyük bir haksızlık ve hukuksuzluk. Türkiye, bu hukuk hatasından acilen kurtulmalıdır. Türkiye’nin denizdeki rakipleri çok mutlu. Yayın organlarında da bunu üzülerek görüyoruz” diye konuştu.

"ELEKTRONİK KELEPÇE BİLE HAKSIZLIĞI KABUL ETMİYOR"

Emekli amirallerin avukatı Şule Nazlıoğlu Erol da kelepçe uygulamasının mahkeme kararında yer almadığını yineleyerek, “Usulü mahkeme belirlemeli. Burada savcılığın ifrata kaçtığını görüyoruz” dedi.

Emekli Amirallere elektronik kelepçe takılmasına Yılmaz Özdil'den tepki! Emekli Amirallere elektronik kelepçe takılmasına Yılmaz Özdil'den tepki!

Bir isyan da emekli amiral Türker Ertürk’ten: Bu utanç değil madalya ! Bir isyan da emekli amiral Türker Ertürk’ten: Bu utanç değil madalya !

İktidar ‘erken seçim’ için mağduriyet kolluyor! İktidar ‘erken seçim’ için mağduriyet kolluyor!

Ali Türkşen: Montrö değişirse Dolmabahçe’nin önüne Amerikan gemilerini dizersiniz Ali Türkşen: Montrö değişirse Dolmabahçe’nin önüne Amerikan gemilerini dizersiniz


yukarı çık