Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8572
  • Euro 9.2978
  • GR ALTIN 487.71
  • ÇEYREK 800.14

Ekrem İmamoğlu'ndan dikkat çeken hamle!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, Beştepe'deki Saray'a yakın bir yerden ofis tuttuğu öne sürüldü.

Ekrem İmamoğlu'ndan dikkat çeken hamle!
  • 19 Ağustos 2020, Çarşamba 14:41

Türkiye siyasetine geçtiğimiz yıl yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleriyle bir anda giren ve zirvedeki isimlerden olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan dikkat çeken bir hamle geldi.

Haberler.com'un haberine göre, İBB Başkanı adayı olduğunda bile adı sık sık “2023’te CHP’nin cumhurbaşkanı adayı” olarak anılan İmamoğlu’nun, son aylarda CHP’nin cumhurbaşkanı adayı olarak Mansur Yavaş isminin kulislerde ön plana çıkmasının ardından Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne yakın bir mesafede ofis tuttuğu iddia edildi.

ANKARA GÜNDEMİNDEN UZAK KALMAK İSTEMİYOR

Ekrem İmamoğlu, siyasetin kalbinin attığı başkent Ankara’nın sıcakgündeminden uzak kalmamak için böyle bir hamle yaptı ve siyasetin merkezinde kendisine yeni bir ofis tuttuğu öne sürüldü.

SARAY’A UZAKLIĞI 10 DAKİKA

İBB Başkanı İmamoğlu’nun tuttuğu ofisin Beştepe’de bulunan Cumhurbaşkanlığı Saray’ına uzaklığı da dikkat çekiyor. Öyle ki Saray ile İmamoğlu’nun tuttuğu yeni ofis arası araçla sadece 10 dakika.

YAVAŞ’IN ADI ÖN PLANA ÇIKMAYA BAŞLADI

Ekrem İmamoğlu’nun adı İBB Başkanı adayı olduğu ve seçimin tekrarlandığı süreçte kulislerde sık sık “2023 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP’nin cumhurbaşkanı adayı” olarak geçse de ilerleyen süreçte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın adı da bu adaylık için yüksek sesle telaffuz edilmeye başlandı.


ANKET

Türk Tabipler Birliği kapatılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık