Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.5068
  • Euro 18.2571
  • GR ALTIN 988.97
  • ÇEYREK 1628.2

Ekrem İmamoğlu o eleştirilere yanıt verdi!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ depremi sonrası Erzurum Palandöken'de tatile gitmesi nedeniyle gelen eleştirilere yanıt verdi.

Ekrem İmamoğlu o eleştirilere yanıt verdi!
  • 28 Ocak 2020, Salı 9:18

Elazığ depremi sonrası bölgeye gidip incelemelerde bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, daha sonra tatil için ailesi ile birlikte Erzurum Palandöken'e geçti. Tatile gittiğinin ortaya çıkmasıyla yandaş medyadan İmamoğlu'na eleştiriler geldi.

İMAMOĞLU'NDAN İMALI PAYLAŞIM

Ekrem İmamoğlu ise konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

İmamoğlu, Tunceli'den sonra Erzurum'a neden geçtiğini anlatırken, eleştirilere yanıt mahiyetinde fotoğraflar da paylaştı. İmamoğlu, eşi ve çocuklarıyla beraber yarıyıl tatilini değerlendirdiğini söyledi.

Ekrem İmamoğlu’nun paylaştığı mesaj şöyle:

“Yarıyıl tatili nedeniyle çocuklarım ve eşim ile birlikte dünya güzeli Erzurum'u hissetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin her köşesi başka bir değer, başka bir cennet. Türkiye kavganın değil sevginin merkezi olmalı. #Erzurum”

Yarıyıl tatili nedeniyle çocuklarım ve eşim ile birlikte dünya güzeli Erzurum’u hissetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizin her köşesi başka bir değer, başka bir cennet. Türkiye kavganın değil sevginin merkezi olmalı. #Erzurum pic.twitter.com/4LK7qPQIQ0

— Ekrem İmamoğlu (@ekrem_imamoglu) January 28, 2020

yukarı çık