Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.9651
  • Euro 16.8022
  • GR ALTIN 933.89
  • ÇEYREK 1536.6

Ekrem İmamoğlu bir sonraki seçimleri işaret etti!

İstanbul Büyükşhir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘KİPTAŞ Tuzla Meydan Evleri’ için düzenlenen kura çekiminde bir sonraki İstanbul seçimleri için beklediği oy tahminin açıkladı.

Ekrem İmamoğlu bir sonraki seçimleri işaret etti!
  • 21 Haziran 2021, Pazartesi 19:20

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ’ın, geçtiğimiz 31 Mayıs’ta temelini attığı ‘KİPTAŞ Tuzla Meydan Evleri’ne başvuruda bulunan vatandaşlar için kura çekimi düzenledi.

Törene İBB Başkanı  Ekrem İmamoğlu da katıldı.

"İSTANBUL HALKI YÜZDE 60'IN ÜZERİNDE OY VERECEK"

İmamoğlu, programdaki konuşmasında, bir sonraki İstanbul seçimlerine de değindi:

“Bu anlayışla ve bu hararetle çalışmak zorundayız. İstanbul halkı, onun için bize yüzde 55'e yakın oy verdi. Bir dahaki seçimde İstanbul halkı, bize, en az yüzde 60’ın üstünde oy verecek. Biz, bu kadar yürekli bir çalışmanın içerisindeyiz. Hiç kimseyi siyasi görüşü ile ayırt etmeksizin; bugün aleyhimizde konuşan bazı kurumların temsilcileri dahi bize oy verebilecek. Hatta bazı siyasi kimliklerin evlatlarının, torunlarının bile bugünden oylarına talip olduğumu ve onların da bana oy vereceğini olan inancımı yineleyerek, bu bilinçle ve bu akılla bütün arkadaşlarımın çalışmasını; yürekli bir biçimde, kucaklayıcı bir biçimde çalışmasını diliyorum.”


yukarı çık