Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.3766
  • Euro 8.979
  • GR ALTIN 441.39
  • ÇEYREK 724.14

Demet Akalın’dan Kardashian’ın sözde 'ermeni soykırımı' paylaşımına sert tepki: Biz Barbar değiliz!

Ermeni asıllı ABD'li yıldız Kim Kardashian'ın Instagram hesabının hikayeler bölümünden 1915 Ermeni Olayları ile ilgili yaptığı skandal paylaşıma ilk tepki şarkıcı Demet Akalın'dan geldi.

Demet Akalın’dan Kardashian’ın  sözde 'ermeni soykırımı' paylaşımına sert tepki: Biz Barbar değiliz!
  • 26 Nisan 2020, Pazar 23:45

Akalın, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Şöyle okkalı bir İngilizce ile yardım ettiğimiz ülkeleri yazsanıza Kim'i etiketleyeceğim. Biz barbar değiliz" dedi.

Ermeni asıllı ABD'li yıldız Kim Kardashian, Instagram hesabından 1915 Ermeni Olayları ile ilgili yaptığı skandal paylaşıma ünlü şarkıcı Demet Akalın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. Demet Akalın paylaşımında, "Şöyle okkalı bir İngilizce ile yardım ettiğimiz ülkeleri yazsanıza Kim'i etiketleyeceğim. Biz barbar değiliz" ifadelerini kullandı.

SKANDAL PAYLAŞIM

Ermeni asıllı ABD'li yıldız Kim Kardashian, 167 milyon takipçili Instagram hesabından toplam 7 paylaşım yaparak Türklerin Ermenilere soykırım yaptığını söyledi. Kardashian, "Toplamda 1,5 milyon Ermeni öldürüldü. Osmanlı Türkleri, kadın ve çocukları da öldürdü" dedi.

İLK TEPKİ DEMET AKALIN'DAN GELDİ

Kardashian'ın 1915 Ermeni Olayları ile ilgili paylaşımına ilk tepki Demet Akalın'dan geldi. Akalın, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Şöyle okkalı bir İngilizce ile yardım ettiğimiz ülkeleri yazsanıza Kim'i etiketleyeceğim. Biz barbar değiliz" dedi.

Kaynak: Haberler

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık