Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.2893
  • Euro 10.1111
  • GR ALTIN 489.17
  • ÇEYREK 802.89

Davutoğlu'ndan Berat Albayrak'ı kızdıracak çıkış!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, "Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın ismi ‘Liyakatsizlik ve Ciddiyetsizlik Bakanlığı’ olsun " ifadelerini kullandı.

Davutoğlu'ndan Berat Albayrak'ı kızdıracak çıkış!
  • 12 Mayıs 2020, Salı 5:48

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu doların 7.25 TL’yle rekor kırdığını hatırlatarak ekonomi yönetimini eleştirdi...

Liyakatsizlik ve ciddiyetsizlik nedeniyle bu noktaya gelindiğini söyleyen Davutoğlu, "Bu ekonominin ciddiyetsizliğini cebinde, mutfağında, evinde, işyerinde hissetmeyen bir tek vatandaşımız kalmadı. Hazine ve Maliye bakanlığının ismini “liyakatsizlik ve ciddiyetsizlik bakanlığı” ile değiştirsek hiç kimse garipsemeyecektir" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, haftalık değerlendirme toplantısında gündeme dair görüş ve önerilerini paylaştı.

MSN'de yer alan habere göre; Rakamların koronavirüs konusunda sevindirici bir trende girdiğimizi gösterdiğini söyleyen Davutoğlu, bundan sonra atılacak adımlarda daha dikkatli olunması çağrısı yaptı: “Normalleşmeye geçmek için atılacak adımların planlanması çok ciddi planlama gerektiriyor. Basit bir ihmal tekrar başa dönme riski doğurabilir. Atılacak her adım virüsün vereceği tepki ile yorumlanmalı ve her basamak yine Bilim Kurulu önerileri dikkate alınarak uygulamaya sokulmalıdır. Japonya ve Singapur örnekleri akıldan çıkarılmamalıdır. Asla olmasını arzu etmeyeceğimiz ikinci bir dalganın sonuçları telafi edilmez bedellere sebebiyet verebilir. Lütfen şunu hatırımızdan çıkarmayalım. Henüz bu salgının ortasına bile gelmedik. Tedbirleri gevşetirsek en başa dönebiliriz.”


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık