Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5512
  • Euro 10.0853
  • GR ALTIN 495.39
  • ÇEYREK 813.19

Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye: Başörtülü vekillere başını açtırdı!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin geçmişte başörtülü vekillerin başını açtırdığını söyledi.

Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye: Başörtülü vekillere başını açtırdı!
  • 25 Aralık 2020, Cuma 16:17

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin il başkanları toplantısında gündeme ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Cumhur İttifakı'nı eleştiren Davutoğlu,  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin geçmişte, başörtülü vekillerin başlarını açmadan TBMM'ye girmelerine izin vermediğini açıkladı.

"VEKİLLERİN BAŞINI AÇTIRDI"

Devlet Bahçeli'nin geçmişte, başörtülü vekillerin başlarını açmalarına neden olduğunu söyleyen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun dikkat çeken sözleri şu şekilde;

"99 seçimlerinde bir başörtülü milletvekili seçildiğinde Sayın Bahçeli'den beklenti, o başörtülü milletvekili üzerinden Meclis'in kapılarının başörtülülere açılmasıydı. Sayın Bahçeli Meclis'in kapılarını başörtülülere açtırmadı, başörtülü vekillere başını açtırdı ve Meclis'e öyle soktu. Sırtını böyle bir geçmişe dayayan iktidar, başörtüsü için teminat oluşturabilir mi? Sayın Erdoğan bugün bu kesimlerin baskısı ve vesayeti altındadır."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık