Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 13.6107
  • Euro 15.3051
  • GR ALTIN 794.09
  • ÇEYREK 1303.8

Davutoğlu'ndan AKP'ye Sedat Peker tepkisi: Milletin emaneti olan devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez

Ahmet Davutoğlu, Sedat Peker'in son yayınladığı konuşmasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkındaki iddialara ilişkin, "Devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez." ifadesini kullandı.

Davutoğlu'ndan AKP'ye Sedat Peker tepkisi: Milletin emaneti olan devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez
  • 13 Mayıs 2021, Perşembe 20:50

Hakkında soruşturma yürütülen ve Dubai'de olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklayan Sedat Peker'in Youtube kanalında paylaştığı konuşmalar tartışmaları beraberinde getirdi.

Sedat Peker, dördüncü videosunda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında çok ciddi iddialarda bulunmuştu.

Süleyman Soylu ise söz konusu iddialara yönelik bugün sosyal medya hesabından paylaştığı açıklamasının son bölümünde,  "Hayatının bir noktasında benimle temasın var ve bu ispatlanırsa aziz milletimizin gözü önünde idam dahil her türlü cezaya, aşağılanmaya razıyım." ifadesini kullanmıştı.

DEVLET YÖNETİMİ KARANLIK DEHLİZLERDE YÜRÜTÜLEMEZ

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, sosyal medya platformu Twitter hesabından konu hakkında bir paylaşımda bulundu.

Davutoğlu paylaşımında, "Mafya siyaset ilişkileri devleti çürüten bir olgudur. 1990'lı yıllarda devlet kurumlarımızın ve siyasetin itibarını yok eden benzer ilişkiler ağına bugün yeniden şahit oluyoruz. Milletin emaneti olan devlet yönetimi karanlık dehlizlerde yürütülemez." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Milligazete

Sedat Peker'in iddiaları sonrası Süleyman Soylu'dan açıklama! Sedat Peker'in iddiaları sonrası Süleyman Soylu'dan açıklama!


yukarı çık