Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6233
  • Euro 10.1272
  • GR ALTIN 491.95
  • ÇEYREK 807.19

Davutoğlu: Dış istihbarat servislerinin kullandıkları adamlar her gün televizyonlarda

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, Ahmet Davutoğlu, TV5'de katıldığı bir televizyon programı sırasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Davutoğlu: Dış istihbarat servislerinin kullandıkları adamlar her gün televizyonlarda
  • 26 Aralık 2020, Cumartesi 13:20

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, TV5’de yayınlanan “Ayşe’nin Penceresi” programında, Ayşe Baykal’ın konuğu oldu.

Ahmet Davutoğlu, Olay TV’nin hükümetin baskısı sebebiyle kapanmak zorunda kalışını nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine, bunun Türkiye’deki vahim tabloyu ortaya koyduğunu söyledi.

"KAPATMA HÜKÜMETİ"

Davutoğlu, bu hükümete ileride bir sıfat bulmak gerektiğinde “kapatma hükümeti” deneceğini ifade ederek, “TV kapatma, parti kapatma, üniversite kapatma, Türkiye’yi içine kapatma… Böyle bir süreçten geçiyoruz” dedi.

"DIŞ İSTİHBARAT SERVİSLERİNİN KULLANDIKLARI ADAMLAR HER GÜN TELEVİZYONLARDA"

Davutoğlu, bir-iki kanal hariç, Türkiye’nin ana mecrası denilen kanallarının kendilerini ekrana çıkarmaya cesaret edemediklerini belirterek, “Çünkü onlara da isimler gidiyor. “Ha, Davutoğlu mu? Hakaret edebilirsiniz, iftira atabilirsiniz, her türlü suçlamada bulunabilirsiniz; ama isminden olumlu şekilde bahsetmeyeceksiniz. Hele hele ekrana çıkarmayacaksınız” deniyor.  Ama Türkiye’de marjinal siyasetçilerin tümü, geçmişte devlete, millete hiçbir hizmeti olmamış, dış istihbaratların kullandığı adamlar, her gün televizyonlarda. Bunların çoğunun irtibatları belli. Türkiye dışındaki yerlere bağlılıkları belli. Onlar, rahatlıkla çıkabiliyor” diye konuştu.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık