Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5512
  • Euro 10.0853
  • GR ALTIN 495.39
  • ÇEYREK 813.19

Davutoğlu: Allah sizi ıslah etsin!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Turizm Bakanlığı'nın turizm sezonunda turist çekmek için hazırladığı videoya tepki gösterdi.

Davutoğlu: Allah sizi ıslah etsin!
  • 14 Mayıs 2021, Cuma 10:17

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Turizm Bakanlığı'nın koronavirüs tedbirler kapsamında turizm sezonunda turist çekmek için hazırladığı videoya tepki gösterdi.

Turizm Bakanlığı'nın "Turistlerin göreceği Türkler 'Ben aşılandım' maskesi takacak" isimli videosuna sert şekilde tepki gösteren Davutoğlu, şu ifadeler kullandı:

"Allah sizi ıslah etsin! Ülkemizin, milletimizin onurunu turiste yaranacağız diye nasıl böyle ayaklar altına alabilirsiniz? Sayın Bakan onur kelimesinin sizin için bir anlamı var mı bilmem ama istifa onurlu bir davranıştır!"

Öte yandan Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan videoda Türk vatandaşlarının turistler karşısında aşağılaması ise sosyal medyada da büyük tepki topladı.
Video yayından kaldırıldı.

'Temizlenmiş tatil köyleri ve aşılanmış personel!' paylaşımı kaldırıldı! Bakana istifa çağrısı... 'Temizlenmiş tatil köyleri ve aşılanmış personel!' paylaşımı kaldırıldı! Bakana istifa çağrısı...


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık