Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6167
  • Euro 10.3179
  • GR ALTIN 501.41
  • ÇEYREK 823.33

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: Kurban Bayramı’ndan sonra bir gevşeme oldu...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, korona vaka sayılarındaki yükselişin beraberinde sokağa çıkma yasağının getirilip getirilmeyeceği sorusuyla ilgili olarak 'Kısıtlamalar salgının seyrine bağlı' açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: Kurban Bayramı’ndan sonra bir gevşeme oldu...
  • 21 Eylül 2020, Pazartesi 16:04

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

İbrahim Kalın, günlük korona virüs vaka sayılarındaki yükselişin beraberinde sokağa çıkma kısıtlamalarını getirip getirmeyeceğine ilişkin soruyu ise şöyle yanıtladı:

"Burada baştan beri hükümetimizin aldığı tedbirler bütün dünyada örnek kabul edildi biliyorsunuz hamdolsun biz bu süreci dünyada en iyi yöneten ülkelerden birisi olduk. Ama Kurban Bayramı’ndan sonra bir gevşeme oldu. Kurban, ziyaretler, seyahatler, tatil vesaire şu veya bu gerekçelerle.

Şimdi özellikle grip nezle sezonuna girdiğimiz bu Eylül-Ekim aylarında artık tekrar toparlanmamız lazım. Yani illa vaka sayılarının 10 katı, 20 katı, 30 katı artmasını beklememek lazım, şu anda bu gerçek bir tehdit olarak etrafımızda dolanıyor, her gün görüyoruz, insanlar ölüyor, yakalanıyorlar, entübe olanlar var, yoğun bakıma alınanlar var.

Yeni Koronavirüs tedbirleri mi geliyor? Erdoğan sinyali verdi: Halkımız uyarılara dikkat etmedi... Yeni Koronavirüs tedbirleri mi geliyor? Erdoğan sinyali verdi: Halkımız uyarılara dikkat etmedi...

Bahçeli, virüsün biteceği tarihi açıkladı Bahçeli, virüsün biteceği tarihi açıkladı


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık