Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.2914
  • Euro 8.7864
  • GR ALTIN 401.66
  • ÇEYREK 658.97

Cumhurbaşkanlığı 14 yeni araç için ihale açtı!

Cumhurbaşkanlığı, 14 yeni araç için ihale açtı. 7 mayıs tarihinde yapılacak ihalenin ilanında araçların en az 2019 model olması ve araçların en az birinde karartılmış camlar, perde ve araç içi buzdolabı olması istendi.

Cumhurbaşkanlığı 14 yeni araç için ihale açtı!
  • 09 Nisan 2020, Perşembe 15:44

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Saray’a 14 yeni araç alımı için ihale ilanı yayınladı.

7 Mayıs tarihinde yayınlanacak ihale ile Dokuz adet dizel binek araç, üç adet dizel minibüs, iki adet dizel ticari kamyonet alımı gerçekleşecek.

BirGün'ün haberine göre, ihale dosyasında, “Araçların Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın şehir içinde veya dışında yürüteceği faaliyetlerde kullanılmak üzere” kiralanacağı açıklanırken araçların en az 2019 model olması gerektiği belirtildi. Kiralanacak araçlardan en az birinde “karartılmış camlar, perde ve araç içi buzdolabı” bulunması gerektiği de belirtildi. İki buçuk yıllığına kiralanacak araçların sürücüsünü de ihaleyi alacak şirket temin edecek.

TBMM 27 ARACA BEŞ MİLYON TL ÖDEYECEK

TBMM Destek Hizmetleri Başkanlığı da 27 aracı üç yıllığına kiralamak üzere ihale düzenledi. İhaleyi kazanan şirketle 25 Şubat tarihinde 4 milyon 978 bin TL’lik sözleşme imzalandığı belirtildi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık