Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5242
  • Euro 10.0426
  • GR ALTIN 481.07
  • ÇEYREK 789.25

CHP'li vekilden çarpıcı iddia!

CHP İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak, "Erdoğan, muhalefet belediyeleri ve kamu kurumlarında kıyım başlatacak." düşüncesini dile getirdi.

CHP'li vekilden çarpıcı iddia!
  • 03 Mayıs 2021, Pazartesi 0:29

AK Parti iktidarının mağduriyet yaratan politikalarına tepki gösteren Erdoğan Toprak, iktidarın 19 yılın sonunda sadece kaos ve kargaşa ürettiğini, yasaklarla yönetme çabasına giriştiğini belirterek, "Öylesine yönetim zafiyeti içindeler ki, tek yaptıkları her şeyi yasaklamak. Ancak bunda bile beceriksizliğin zirvesine çek yasağı ile çıktılar. İktidar vekilleri altına imza attıkları yasanın içeriğinden bihaber! Saraydan gelen her şeyi gözü kapalı imzalayıp mecliste el kaldırıyorlar." tepkisini gösterdi.

"PERSONEL KIYIMI BAŞLATACAK"

CHP'li Toprak, bir dönemin siyahi mizah simgesi haline gelen 'Okullar olmasaydı Milli Eğitimi ne güzel yönetirdik' yaklaşımının bu iktidarla gerçeğe dönüştüğünü, içeride ve dışarıda ne yapacağını bilemez bir yönetim görüntüsünün gizlenemez hale geldiğini ifade ederek şunları söyledi:

39 yıllık kamu çalışanları disiplin yönetmeliğini değiştirerek kendisini Büyükşehir Belediyelerini de kapsayacak şekilde yaklaşık 5 milyon memurun birinci derece sicil amiri ilan eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, anlaşılan yakında muhalefet belediyeleri ve kamu kurumlarında personel kıyımı başlatacak. İktidar yanlısı ya da AK Parti ve iktidar ortağı MHP’den referansı olmayanlar, düzmece disiplin soruşturmalarıyla tasfiye edilerek açlığa mahkûm edilecek.

Kaynak: Cumhuriyet


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık