Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.6746
  • Euro 16.4315
  • GR ALTIN 921.55
  • ÇEYREK 1516.8

CHP'li Tuncay Özkan'dan çarpıcı açıklamalar!

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, daha organize suç örgütü liderliğinden mahkum olan Sedat Peker'in yayınladığı videoların ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

CHP'li Tuncay Özkan'dan çarpıcı açıklamalar!
  • 11 Mayıs 2021, Salı 22:33

Gazeteci Semra Topçu'nun Youtube kanalında yaptığı açıklamalarda Bakan Soylu'ya yönelik "Sedat Peker'in ne olduğunu bilmiyorsan o koltukta ne oturuyorsun, yürü git evine" diyen Özkan, devletin daha önce mafya babalarına kırmızı pasaport verdiğini hatırlatarak "Sorun mafyanın ekonomi-politiğinde, paydaşlığında, ortaklığında. Biz Susurluk'ta ne gördük? Bu ortalık, ülkenin başbakanından en alttaki kadrodaki devlet görevlisine kadar gidiyor" dedi.

"İÇ SAVAŞ YAŞIYORLAR"

AKP hükümetinin daha önce FETÖ ile işbirliği yaptığını hatırlatan Özkan, "Bütün mafya babalarını Ergenekon çuvalının içine attılar. Fethullah'la birlikte kim yürüme kararı aldı? Bugünkü siyasi kadro aldı. Bir tek bu arkadaşlar ortak olmayı kabul ettiler. Peki Fethullah bunu niye yaptı? Yağma suçu işleyecek, para toplayacaktı. Neyle yapacaktı bunu? Kendi mafyasıyla yapacaktı. Mafya kendisine biat etmeyince tıpkı Amerika'daki gibi polisten ve askerden kendisine bir mafya oluşturdu. Dinledi, izledi, şantaj yaptı, partilerin siyaset yapma olanaklarına müdahale etti" dedi.

Sedat Peker’in videolarını “Derin ilişkiler ağında Susurluk’tan daha ileri bir aşamadayız” diye nitelendiren Özkan, ortaklar arasında iç savaş yaşandığını belirtti ve hukukun üstünlüğüne inanarak bu kirliliğin temizleneceğini söyledi.

T24

 

Süleyman Soylu o gazeteyi hedef aldı: Sedat Peker'e de 'Bir mafya pisliği' dedi Süleyman Soylu o gazeteyi hedef aldı: Sedat Peker'e de 'Bir mafya pisliği' dedi

Azerbaycan Ordusunun arkasındaki üç efsane Türk komutan: Kaşif Kozinoğlu, Levent Göktaş ve Engin Alan Azerbaycan Ordusunun arkasındaki üç efsane Türk komutan: Kaşif Kozinoğlu, Levent Göktaş ve Engin Alan

Balyoz kumpası mağduru emekli koramiralden çarpıcı açıklamalar! Balyoz kumpası mağduru emekli koramiralden çarpıcı açıklamalar!

FETÖ içinde sahte delil itirafları! FETÖ içinde sahte delil itirafları!


yukarı çık