Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4655
  • Euro 9.0378
  • GR ALTIN 437.16
  • ÇEYREK 717.11

CHP'li Özgür Özel, Muharrem İnce'nin açıklamalarını değerlendirdi!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Muharrem İnce'nin açıklamaları hakkında "CHP şahısların geleceğini planladığı bir parti değildir." ifadelerini kullandı.

CHP'li Özgür Özel, Muharrem İnce'nin açıklamalarını değerlendirdi!
  • 13 Ağustos 2020, Perşembe 17:36

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Muharrem İnce’nin ‘Bin Günde Memleket Hareketi’ni açıklaması ve parti yönetimine yönelik eleştirilerine ilk yanıt veren yetkili oldu.

Duvar Gazetesi'nin aktardığına göre; Özgür Özel, Manisa’da düzenlediği basın toplantısında Muharrem İnce’nin açıklamaları ile ilgili soru üzerine şunları söyledi:

“CHP, şahısların geleceğinin planlandığı bir parti değildir, Türkiye’nin geleceğinin planlandığı bir partidir. 100 yıllık bir partidir. Aydınlanma devriminin ve çağdaşlaşma hareketinin partisidir.

Bu yüzden CHP’liler kişisel kariyer planlarıyla değil, CHP’nin ülkenin geleceğiyle ilgili planlarıyla ilgilenirler. Milletvekillerimizin yaz dönemi çalışmaları başladı.

Kendilerine yapmış olduğumuz telkin, halkın gerçek gündemiyle ilgilenmeleri yönündedir. İşsizlikle, yoksullukla ve pandemiyle ilgilenmeleri yönündedir.

Partimize ve ülkemize dayatılan suni gündemlerle ilgilenmeme yönünde milletvekillerimizin kararlılıkları vardır. Partinin çekilmeye çalışıldığı suni gündemle ilgilenmeyecekler.” 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık