Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.5173
  • Euro 11.1059
  • GR ALTIN 545.44
  • ÇEYREK 894.25

CHP'li Kuşoğlu: İktidar Cumhurbaşkanı adayımızı belirlemek istiyor!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, iktidarın sürekli medyada Millet İttifakı'nın adayı ile ilgili iddialar ortaya attırdığını belirterek; "Amacı karşısına çıkacak ittifakın adayını belirlemek. Onlar bizim adayımızı belirlemek istiyor" dedi

CHP'li Kuşoğlu: İktidar Cumhurbaşkanı adayımızı belirlemek istiyor!
  • 24 Eylül 2021, Cuma 16:59

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Dikkat ederseniz iktidar hemen her gün televizyonlarda bu konuyu tartıştırıyor. Amacı karşısına çıkacak ittifakın adayını belirlemek. Onlar bizim adayımızı belirlemek istiyor. Biz buna fırsat vermeyiz” dedi.

"ADAY BELİRLEME GÜCÜNÜ ELİMİZDE TUTAMAYIZ"

“İttifakın adayı tek bir aday olur mu ilk aşamada, sonra mı olur, ortak aday olur mu, herkes kendi adayını mı o ayrı bir konu. Ama bizim partimizin adayı genel başkanımızdır şu an” diyen Kuşoğlu, Milliyet'e verdiği röportajda, “Bu süreci yürütecek kişi de genel başkanımızdır. Günü geldiğinde de karar verilmesi gereken gün geldiğinde de o kararı O verecektir. Biz şimdiden bir başkasını aday göstersek zaten parti olamayız. Aday belirleme gücünü de elimizde tutamayız” ifadelerini kullandı.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık