Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.7608
  • Euro 16.6575
  • GR ALTIN 924.08
  • ÇEYREK 1520.4

CHP'den Erdoğan'ın Putin'le baş başa görüşmesine tepki

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın Soçi ziyaretine bakansız gittiğini hatırlatarak dikkat çeken bir iddiada bulundu.

CHP'den Erdoğan'ın Putin'le baş başa görüşmesine tepki
  • 03 Ekim 2021, Pazar 2:20

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere gittiği Soçi'deki heyette Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı yanında getirmediğini hatırlatarak, "Anlaşılan Erdoğan, Putin ile yaptığı görüşmeyi, nedense kendi kabinesinden bile saklıyor" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN KABİNE DEĞİŞİKLİĞİNE Mİ HAZIRLANIYOR?

Partisinin MYK toplantısının ardından konuşan CHP Sözcüsü Faik Öztrak,  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın kabine değişikliğine hazırlanıyor olabileceğini söyledi. Öztrak "Hayırdır? Artık kendi bakanlarınıza da mı güvenemiyorsunuz? Yoksa çok yakında bir kabine değişikliği mi var?" diye sordu.

İşte, CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın o sözleri:

"Bu nasıl bir devlet yönetimidir? Anlaşılan Erdoğan, Putin ile yaptığı görüşmeyi nedense kendi kabinesinden bile saklıyor. Hayırdır? Artık kendi bakanlarınıza da mı güvenemiyorsunuz? Yoksa çok yakında bir kabine değişikliği mi var? Erdoğan'ı bir kez daha uyarıyoruz. Askerimizin yanına, yöresine düşecek her bombadan sırtına sıkılacak her terörist kurşunundan sadece Ruslar, Suriye rejim güçleri veya teröristler değil, siz de mesul olursunuz. Çünkü askerimizi hava savunma sistemi olmadan, Suriye rejim güçleri ile eli kanlı teröristlerin arasına tampon gibi koyan sizsiniz"


yukarı çık