Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4888
  • Euro 9.0398
  • GR ALTIN 442.17
  • ÇEYREK 725.43

CHP'den Erdoğan'a 'terör' yanıtı!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP’li belediyeler için kullandığı ifadeleri eleştirdi.

CHP'den Erdoğan'a 'terör' yanıtı!
  • 20 Nisan 2020, Pazartesi 22:52

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün gerçekleştirdiği basın açıklamasında CHP’li belediyelerin ücretsiz ekmek dağıtımını eleştirmişti.

Erdoğan, CHP’li belediyelerin tedbirleri sabote etmeye çalıştığını ve bu tür teşebbüslerin daha önce FETÖ ile PKK tarafından denendiği ifade ederek, “Salgın sebebiyle sağlık sisteminin çökmesini, kamu güvenliğinin zaafa uğramasını, halkın sokaklara dökülmesini bekleyenler, umdukları olmayınca gözlerini yapılan hizmetlere dikmişlerdir. Geçmişte Türkiye'nin terör örgütleri ile mücadelesini akamete uğratmak, sınırlarını koruma gayretini kırmak, ekonomisini yıkmak için uğraşmışlardı. Şimdi de maalesef salgın hastalıkla mücadele için alınan tedbirleri sabote etmeye çalışıyorlar” şeklinde konuşmuştu.

“HALK EKMEĞİN KAPASİTESİNİ ARTIRMAK İLE ÖVÜNÜYORDU”

Yeniçağ'da yer alan habere göre;Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarına sosyal medya hesabından yanıt veren CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, “Recep Tayyip Erdoğan'a göre; Ekmek dağıtmak Yardım toplamak Sahra hastanesi kurmak Terör eylemi! Belediye başkanıyken Halk Ekmek'in üretim kapasitesini 5 katına çıkarmakla övünüyordu. 25 yıl sonra kendi partisinden olmayan belediyelerin ekmek dağıtmasını terör eylemi sayıyor” dedi.

CHP'li belediyelere ağır suçlama: Bunlar FETÖ ve PKK tarafından da denendi CHP'li belediyelere ağır suçlama: Bunlar FETÖ ve PKK tarafından da denendi


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık