Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8249
  • Euro 10.3286
  • GR ALTIN 496.61
  • ÇEYREK 814.75

CHP Yalova teşkilatında toplu istifa

Aralarında Yalova Milletvekili Özcan Özel’in de bulunduğu 3 milletvekilinin CHP’den istifa etmesinin ardından Yalova’da bir grup partili istifa etti.

CHP Yalova teşkilatında toplu istifa
  • 02 Şubat 2021, Salı 17:05

CHP Yalova İl Başkanlığı önünde bir açıklama yapan önceki dönem Yalova CHP İl sekreteri Kamil Ozman, şu ana kadar 350 kişinin partiden istifa ettiğini söyledi. İstifacılar arasında Muharrem İnce’nin kardeşi Hüseyin İnce de bulunuyor.

Açıklamada istifa eden 350 kişinin Muharrem İnce’nin kuruluş çalışmalarını yürüttüğü yeni partiye katılacağı ifade edildi. İnce de daha öce partisinden kısa süre içinde istifa edeceğini açıklamıştı.

Muharrem İnce’nin 4 Eylül 2020’de Sivas’tan başlattığı “Bin Günde Memleket Hareketi”nin partileşme sürecinde sona yaklaşıldığı, parti programı ve tüzüğünün büyük ölçüde tamamlandığı belirtiliyor.

İstifacı milletvekilleri Mehmet Ali Çelebi, Hüseyin Avni Aksoy ve Özcan Özel’in de İnce’nin kuracağı partiye katılmaları bekleniyor

Yılmaz Özdil’den CHP’den istifa eden milletvekilleriyle ilgili çok konuşulacak yorum! Yılmaz Özdil’den CHP’den istifa eden milletvekilleriyle ilgili çok konuşulacak yorum!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık