Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5524
  • Euro 10.1556
  • GR ALTIN 497.00
  • ÇEYREK 815.65

CHP ve AKP cephesinde 'Alçak' gerilimi!

AKP Sosyal Medya Koordinatörü Ömer Arvas, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 'Alçak' dedi. Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, Arvas hakkında suç durusunda bulunup, tazminat davası açacaklarını duyurdu.

CHP ve AKP cephesinde 'Alçak' gerilimi!
  • 02 Aralık 2020, Çarşamba 11:08

AKP'nin Tanıtım ve Medya Başkanı Mahir Ünal'ın Sosyal Medya Koordinatörü olarak görevlendirdiği Ömer Arvas, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "alçak" diyerek hakaret etti.

Sosyal medya hesabı Twitter'dan açıklama yapan Arvas, "Kemal Kılıçdaroğlu bugün grup toplantısında yine haddini aşan sözlerle yeni bir alçaklığa daha imza attı. Bu edepsizlikleri yapmasındaki amaç partisindeki tecavüz olayının konuşulmasını engellemek için başka bir polemik oluşturmak. Tecavüzle ilgili “tek kelime” konuşmadı!" ifadelerini kullandı.

Hakaret üzerine açıklamalarda bulunan Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'nin avukatı Celal Çelik, AKP'li Ömer Arvas hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını ifade etti.

"Aynaya bakarak “alçaklık” ve “edepsizlik” tanımlamasını yapan ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret eden hadsize, haddini bildireceğiz" diyen Çelik, Arvas hakkında ivedilikle suç durusunda bulunup, tazminat davası açacaklarını belirtti.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık