Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8572
  • Euro 9.2978
  • GR ALTIN 487.71
  • ÇEYREK 800.14

Cemal Enginyurt'u kim küstürdü?

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda partisini eleştirerek, “Hepsini anlayışla karşılarım. Lakin! Aynı parti de, aynı gemideyiz, benim hakkım da gıybete ne gerek var?” dedi.

Cemal Enginyurt'u kim küstürdü?
  • 05 Mayıs 2020, Salı 1:22

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, kişisel hesabından kendi partisine eleştirilerde bulundu. Partisindeki bazı isimleri “Aynı parti de,aynı gemideyiz,benim hakkım da gıybete ne gerek var?” diyerek tenkit eden MHP’li Cemal Enginyurt, “Gıybet ederek arkamdan kuyu kazacağınıza,MHP ve Devlet Bahçeli düşmanı olduğu için yazdıklarıma "Cemalin söylediklerini ciddiye almayın"diyeceğinize, biz onun gibi düşünmüyoruz diyerek sahte itibar göreceğinize fikrinizi yazsanız,sizin görüşlerinizi okusak da bilgilensek diyorum” dedi.

MHP’li Enginyurt’un paylaşımının tamamı şu şekilde:

“Üslubum sert olabilir, Nazik(!) ve kibar(!) bulmayabilirsiniz, Agresif ve kaba(!) diyebilirsiniz, Tarzınız bana uymaz, Aynı dilden konuşmayız, Olayları benim gibi görmezsiniz, Hepsini anlayışla karşılarım. Lakin! Aynı parti de,aynı gemideyiz,benim hakkım da gıybete ne gerek var?

Gıybet ederek arkamdan kuyu kazacağınıza, MHP ve Devlet Bahçeli düşmanı olduğu için yazdıklarıma "Cemalin söylediklerini ciddiye almayın" diyeceğinize, biz onun gibi düşünmüyoruz diyerek sahte itibar göreceğinize fikrinizi yazsanız, sizin görüşlerinizi okusak da bilgilensek diyorum.”

Etiketler: cemal enginyurt MHP

ANKET

Türk Tabipler Birliği kapatılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık