Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.8139
  • Euro 20.4389
  • GR ALTIN 1166.2
  • ÇEYREK 1918.6

Cemal Enginyurt parti mi kuracak?

MHP'den kovulan Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, "kendisiyle yürüyecek" yol arkadaşı aramaya başladı

Cemal Enginyurt parti mi kuracak?
  • 05 Ağustos 2020, Çarşamba 19:33

Küfür ve hakaretleriyle tanınan Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla MHP'den kovulduktan sonra sosyal medya paylaşımlarına hız verdi.

Ciddigazete'nin haberine göre; Vaktini tweet atarak değerlendiren Cemal Enginyurt, Ordu MHP İl Başkanlığı'na bugün yeni atama yapıldıktan sonra harekete geçti.

Enginyurt son paylaşımında, "kendisiyle birlikte yürüyecek yol arkadaşı aradığını" duyurdu! Bağımsız kalan Cemal Enginyurt'un yeni bir siyasi parti kurmak için nabız yokladığı şeklinde yorumlanan tweeti beklenen ilgiyi görmedi.

Daha önceki paylaşımları dakikalar içinde yorumlanan ve binlerce RT alan Enginyurt, bu kez umduğunu bulamadı.

MHP'de olduğu dönemde, Cumhur İttifakı'na verdiği sınırsız destek nedeniyle ülkücülerle de arası açılan Cemal Enginyurt,

MHP'den atılınca ülkücülere ve "ülkücülüğe" sığındı.

İşte Enginyurt'un son paylaşımı: "Benimle yol yürüyecek her arkadaşım, hemşehrim, sevenim, başım üstündedir. Ölene kadar can kardeşimdir. Yol arkadaşlarımızı yolda bırakmayız. Kimseye ezdirmeyiz, yedirmeyiz. Ülkücülük hukukunu her daim koruruz. Yuvamıza saldıran haramilere karşı dik dururuz. Allah hepimizi korusun."

 


yukarı çık