Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.8061
  • Euro 16.6813
  • GR ALTIN 925.19
  • ÇEYREK 1522.2

Cem Küçük'ten AKP'li vekillere öneri

Cem Küçük, AKP medyasının etkisini kaybettiğini belirterek, AKP'li vekillere muhalif medyaya çıkmalarını önerdi. Küçük, AKP'li vekillere "Halk TV’ye çıkın, FOX TV’ye çıkın, en uç kanal hangisiyse ona bile gidin" dedi.

Cem Küçük'ten AKP'li vekillere öneri
  • 04 Ekim 2021, Pazartesi 15:49

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, AKP medyasının eskisi gibi etkili olmadığını belirttiği köşe yazısında önerilerini aktardı. 

Cem Küçük, halkın AKP'den ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan vazgeçmediğini savunarak, "Ben AK Partili vekillerin yerinde olsam teke tek muhalif vekillerin karşısına çıkarım. Halk TV’ye çıkın, FOX TV’ye çıkın. Çatır çatır fikirlerinizi, hizmetlerinizi, yapacaklarınızı anlatın" düşüncesini dile getirdi.

Küçük, 2023 seçimlerinin telafisi olmadığını da belirterek,  "Ayrıca bir iddiayı ya da hizmeti kendi medyanızda anlatsanız bile etkisi bir yere kadar. AK Parti medyası genel olarak etkisi eskisi gibi değil. Bu gerçeği kabul etmek lazım. Gazete satışları, internet tıklanmaları ve televizyon izlenmeleri ortada" ifadelerini kullandı. 

Cem Küçük: En hızlı hükümet yalakası olanlar Erdoğan'ı ilk terk edecek! Cem Küçük: En hızlı hükümet yalakası olanlar Erdoğan'ı ilk terk edecek!

Etiketler: Cem Küçük akp

yukarı çık