Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4642
  • Euro 9.024
  • GR ALTIN 437.81
  • ÇEYREK 718.81

Canlı yayını terk eden Muharrem İnce: Herkes terk etsin...

Haber Global ekranlarında kendi konuşması kesilip yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması verilince yayını terk eden Muharrem İnce, canlı yayınlarda Erdoğan için bekletilen konuklara "Yayını terk edin" çağrısında bulundu.

Canlı yayını terk eden Muharrem İnce: Herkes terk etsin...
  • 31 Mayıs 2020, Pazar 9:17

Haber Global TV'de canlı yayındaki konuşmasının kesilerek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'un Fethi programına bağlanılmasına tepki gösterip stüdyoyu terk eden CHP’li Muharrem İnce, “Medyanın yüzde 90'ını Erdoğan kontrol ediyor. Herkes korkuyor. Hâkim, savcı, medya, iş adamı korkuyor. Bu korku düzenine son vermemiz gerekiyor” dedi.

"HERKES TERK ETSİN"

İnce, "Herkese sesleniyorum, eğer canlı yayında konuksanız ve bekletiliyorsanız  yayını terk edin, herkes terk etsin." düşüncesini dile getirdi.

"EVE MİSAFİR ÇAĞIRIP KOMŞUYA GİTMEK GİBİ"

Sözcü’den Başak Kaya'nın haberine göre, İnce, "Bana yapılan şuna benziyor. Seni akşam bize misafirliğe çağırıyorum, sonra da seni bırakıp karşı komşuya gidiyorum. Beni davet ediyorsan, beni bekletip Erdoğan'ı veremezsin. Zaten 35-40 kanalda Erdoğan var. Madem beni davet ettin, bırak o kanalda da ben konuşayım. Bu durum medya düzeninin sonucu. Bu medya düzeni Türkiye'yi yoksullaştırır, tutsaklaştırır. Herkese sesleniyorum, eğer canlı yayında konuksanız ve bekletiliyorsanız  yayını terk edin, herkes terk etsin." diye konuştu.

"GÖZ BOYAMA YAPILIYOR"

İnce, "Programda kalsaydım özellikle şunu anlatacaktım: Almanya ekonomisi bizim beş katımız ve pandemi sürecinde 750 milyar Euro'luk paket açıkladı. Bizim de 1 trilyon liralık bir paket açıklamamız gerekirdi. Ama açıklanan 250 milyar lira. Paketin çoğunluğu da ertelemeden ibaret, yüzde 96'sı kredi zaten… Fakat göz boyama yapılıyor. Göz boyama ve kandırmaca da yalaka ve yandaş medya tarafından yapılıyor." ifadesini kullandı.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık