Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 6.0874
  • Euro 6.5756
  • GR ALTIN 315.01
  • ÇEYREK 515.04

Burhan Kuzu'dan ilginç açıklama !

AK Parti'nin kurucu üyesi ve eski Milletvekili Burhan Kuzu, katıldığı televizyon programında itiraf gibi açıklamalarda bulundu. Kuzu, Meclis'te kavga eden vekillerin daha sonra arkada birlikte kaşar yediklerini söyledi.

Burhan Kuzu'dan ilginç açıklama !
  • 11 Aralık 2019, Çarşamba 15:44

AK Parti kurucu üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu, TV5 televizyonunda yayınlanan Mehmet Ali Kayacı ile Buluşma Noktası programında açıklamalarda bulundu. Başkanlık Sistemi'nde "liderine 'ne oluyor arkadaş' diyecek vekil" eksikliğinin bulunduğunu söyleyen Prof. Dr. Kuzu, parlamentoda kavga eden vekillerin arkada kaşar yediğini söyledi.

Prof. Dr. Kuzu, ayrıca, AK Parti'den ayrılarak yeni oluşum içerisinde olan isimler için ise, "Gül, Davutoğlu ve Babacan'ın günahları boynuna" açıklamalarında bulundu.

Kuzu'nun açıklamasındaki bölüm şöyle:

"İnsanlardan samimiyetten öte, donkişotluk beklemek doğru değil. Sistemi değiştirmek gerekiyor. Niye bir araya gelemiyoruz, arkada hepimiz bir araya geliyoruz. Diyelim ki, parlamentoda kavga ediliyor, o bunu yumrukluyor bu bunu yumrukluyor, dışarı çıkıyoruz hepsi arkada beraber simit yiyorlar, efendim kaşar yiyorlar çayla beraber, hepimiz yaptık bunu."


ANKET

Barış Pınarı Harekatını nasıl değerlendiriyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık