Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.6773
  • Euro 8.9891
  • GR ALTIN 469.95
  • ÇEYREK 771.01

Bolu belediye başkanından çok konuşulacak Suriyeli hamlesi!

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Suriye'deki savaştan kaçarak Bolu'ya gelen Suriyeli mültecilerin Edirne'ye ücretsiz gidebilmeleri için ücretsiz otobüs kaldıracağını açıklamıştı. Özcan'ın daha öncede Suriyelilerle ilgili sözleri gündem olmuştu.

Bolu belediye başkanından çok konuşulacak Suriyeli hamlesi!
  • 28 Şubat 2020, Cuma 23:58

Özcan, savaştan kaçarak Bolu'ya gelen mültecilerin, sınır ili olan Edirne'ye ücretsiz gidebilmeleri için otobüs kaldıracağını açıkladı. 

Özcan yaptığı açıklamada, gitmek isteyen mültecilerin muhtarlık veya belediyeye başvurmasını söyleyerek, "Dün gece Suriye'de muhtemelen rejim güçleri tarafından kahraman Türk askerimize yönelik hava saldırısı gerçekleştirildi. Ben şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, yaralılarımızın da şifa bulmasını temenni ediyorum. Bu hain saldırıdan sonra hükümetimiz, mülteciler için sınır kapılarının açıldığını duyurdu. Bu kapsamda biz de arkadaşlarımız ile çalıştık. Biz de, Bolu'daki mültecilerin sınır şehri olan Edirne'ye ulaşabilmeleri için Bolu'dan ücretsiz otobüsler kaldırmayı taahhüt ediyoruz. Edirne'ye gitmek isteyen mülteciler muhtarlıklara ve Bolu Belediyesi'ne başvuru yapabilirler. Sayı ne kadar olursa olsun biz buradan Edirne'ye naklini gerçekleştirmeye hazırız " ifadelerini kullandı.


ANKET

Kanal İstanbul yapılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık