Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4991
  • Euro 10.1164
  • GR ALTIN 498.57
  • ÇEYREK 818.03

'Bir Ekonomi mareşali ortalıkta dolaşıyor'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Ben ekonomistim" ifadesi ile 54. Hükümet Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın TBMM'de gerçekleştirdiği konuşmanın kolajlanmış hali sosyal medyada beğeni topladı.

'Bir Ekonomi mareşali ortalıkta dolaşıyor'
  • 03 Haziran 2021, Perşembe 15:08

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'deki ekonominin kötü gidişatı üzerine, kendisine yüklenen muhalefete TRT'de katıldığı bir televizyon programında "Ben ekonomistim" sözleriyle karşılık verdi.

Günboyu'da yer alan habere göre; Erdoğan'ın programda ekonomi üzerine söylediklerinin ardından dolar kuru 8.81 TL ile tüm zamanların rekorunu kırdı.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoya beğeni yağdı.

Videoda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Ben ekonomistim" ifadesini ve 54. Hükümet Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın TBMM'de gerçekleştirdiği konuşmanın kolajlanmış hali yer alıyor.

 "ENFLASYONDA ŞAMPİYON..."

Büyük yankı uyandıran videoda, Erdoğan'ın "Ben ekonomistim" sözlerinin arkasına yapıştırılan Erbakan'ın Meclis'teki konuşması günümüzü yansıtıyor. O konuşmada Erbakan'ın "Enflasyonda şampiyon, borçları arttırmakta şampiyon, yatırımları düşürmekte şampiyon, faiz ödemekte şampiyon, bütün bütçeyi faize ayırmakta şampiyon şampiyon, yakasında pek çok madalya taşıyan Rus mareşallerini hatırlıyorum, Bir Ekonomi mareşali ortalıkta dolaşıyor" sözleri beğeni ile karşılandı. 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık