Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 12.369
  • Euro 14.0093
  • GR ALTIN 713.05
  • ÇEYREK 1172.1

Binali Yıldırım'dan oğlu hakkında yeni açıklama!

Sedat Peker'in Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım ile ilgili "oğlu kirli para trafiği için Venezuela'ya gitti" iddiasından sonra AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım dün akşam açıklama yaparak Peker'in iddialarını yalanlamıştı. Yıldırım bugün Cüneyt Özdemir'e yeni açıklamalarda bulundu.

Binali Yıldırım'dan oğlu hakkında yeni açıklama!
  • 24 Mayıs 2021, Pazartesi 19:13

Dün akşam saatlerinde AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Sedat Peker'in Youtube videosunda oğluyla ilgili iddialarına karşı "Kesinlikle iftiradır, yalandır, çamur atanın kendi elleri kirlenir" açıklamasını yapmıştı.

Yıldırımdan yeni açıklama geldi. Cüneyt Özdemir, "Bir gazeteci olarak bana yapılan açıklamayı sizlerle paylaşıyorum" diyerek Eski Meclis Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ile yaptığı görüşmeyi anlattı.

Binali Yıldırım, oğlu Erkam Yıldırım’ın Venezuela’da bulunması hakkında " Venezuela'yı biraz meraktan, biraz da iş adamı olarak yeni fırsatlar var mı diye sadece bir kez Aralık ayında ziyaret ettiğini" açıklaması yaptı.

Özdemir'in Binali Yıldırım görüşmesine dair paylaşımı şöyle:

"Biraz önce Sayınn Binali Yıldırım telefonla aradı ve oğlu ile ilgili Venezuella gezisine dair yanlış bir algı oluşturulduğunu belirtti. Oğlunun Venezuella'yı biraz meraktan biraz da iş adamı olarak yeni fırsatlar var mı diye sadece bir kez Aralık ayında ziyaret ettiğini söyledi.Heyetten ayrı gayrı Resmi olarak geziye katıldığını kendi imkanları ile kovid ile mücadelede kullanılacak malzeme götürdüğünü (başka ülkelere ziyarete gittiğinde de götürüyormuş) ayrıca çeşitli hayır işlerinde de bulunduğunu belirtti.Venezuella'daki hayır işlerini ise prensip olarak (genelde) söylemeyi uygun görmedikleri için açıklamasında özellikle belirtmediğini ve diğer açıklamalarla herhangi bir çelişki olmadığını da ekledi.''


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php71/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: