Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 6.451
  • Euro 7.1898
  • GR ALTIN 338.14
  • ÇEYREK 554.76

'Beştepe'ye gitti denilenen' Muharrem İnce'den yeni açıklama!

Muharrem İnce, Beştepe'de Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'la gizli bir görüşme yaptığı iddiasının gerçekdışı olduğunun açığa çıktığını belirterek, "Benimle ilgili dedikodular genel merkezde üretildi" dedi.

'Beştepe'ye gitti denilenen' Muharrem İnce'den yeni açıklama!
  • 24 Kasım 2019, Pazar 13:44

Muharrem İnce’nin konuşmasından öne çıkan noktalar şöyle:

* Bu yalan haber çıkınca tezgah olduğunu hissettim.

* Kılıçdaroğlu’na ‘birlikte açıklama yapalım’ dedim. Haber gelmedi. Bu açıklamayı CHP Genel Merkezi’nde Sayın Kılıçdaroğlu’yla birlikte yapmamız lazımdı.

* Ortada bir tezgah var, bir komplo var. Bunun sorumluları ortaya çıkarılmalıdır. CHP 82 milyona bunu anlatmalıdır. Bunu açıklamalıdır. Bu tezgahı kim kurdu? Temiz siyaset için bu tezgah temizlenmelidir.

* Dedikoduların hepsi CHP Genel Merkezi’nde üretildi.

* Bir başka çağrım Sayın Genel Başkanı’dır. “Şaşırmadım” dediniz. Açıklamalısınız. “Saray komplosu” deyip bu işin içinden çıkamazsınız. Saray bu memlekete çok kötülük yapmış olabilir ama bunun neresinde Saray var? Kimi kandırıyorsunuz? Bu komplo yarın Kılıçdaroğlu’na da kurulur.

* Partinin sözcüsü ağzını açmadı daha. Bugün partiyi yönetenler ciğerimi dağlıyor. Kim oluyorsunuz da siz beni savunmuyorsunuz? “Muharrem İnce böyle gizli bir görüşme yapmaz, iftira atıyorsunuz” deseler içim yanmazdı.

* Sen malzeme verirsen kumpas kurarlar. Ne diyor gazetecinin kaynağı? “Ben bunu bir CHP’liden öğrendim. Bunu Kemal Kılıçdaroğlu’na doğrulattım.” Demek ki bu CHP Genel Merkezi’nden çıktı. Dedikodu AKP’den çıkmadı.

* Mutlaka hesaplaşacağız. Bu hesabı görmeden yürüyemeyiz. Helalleşmeyi de mutlaka sağlayacağız.

* Teşekkür etmem gerekenler var. Başta Uğur Dündar’a çok teşekkür ediyorum. Candaş Tolga Işık… Ona da geliyor. Birileri yazdırmak istiyor bunu. Ama onlar yazmıyor.

 


ANKET

Barış Pınarı Harekatını nasıl değerlendiriyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık