Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.3335
  • Euro 9.9167
  • GR ALTIN 485.16
  • ÇEYREK 802.86

Beştepe'den yeni Biden açıklaması: Biliyorduk, Sizi bekledik

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada ABD Başkan adayı Joe Biden'ın açıklamalarından yeni haberdar olmadıklarını belirtti.

Beştepe'den yeni Biden açıklaması: Biliyorduk, Sizi bekledik
  • 18 Ağustos 2020, Salı 13:54

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ABD Başkan adayı Joe Biden’ın sözleriyle ilgili resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Biden’ın ‘muhalefetle el ele Erdoğan’ı devireceğiz’ sözlerine, konunun muhatabı muhalefet hala net bir cevap veremedi. Hep bir ağızdan ‘7 ay niye beklediniz’ diye soruyorlar. Sizi bekledik. O konuşmayı siz de biliyordunuz biz de. Biz konuştuk. Siz neden sustunuz? "

NE OLMUŞTU?

ABD'deki başkanlık seçimlerinde Donald Trump'a rakip olan Joe Biden, New York Times’a Ocak ayında verdiği röportajda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için “Türk muhalif liderler Erdoğan’ı yenmeli. Bu darbeyle değil seçim süreciyle olmalı” ifadelerini kullanmıştı. Biden “Bence şu an ona farklı bir şekilde yaklaşmalıyız ve muhalif liderliğini desteklediğimizi açıkça göstermeliyiz” yorumunda da bulunmuştu.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık