Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.0334
  • Euro 9.4934
  • GR ALTIN 491.14
  • ÇEYREK 806.24

Beştepe'deki 15 Temmuz senfonisine katılan ‘tasavvuf sanatçısı’, FETÖ elebaşı Gülen’e özel konser vermiş!

Beştepe'de düzenlenen 15 Temmuz senfonisine katılan ‘tasavvuf sanatçısı’ Sami Savni Öner’in geçmişte Pensilvan’da FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’e özel konser verdiği ortaya çıktı.

Beştepe'deki 15 Temmuz senfonisine katılan ‘tasavvuf sanatçısı’, FETÖ elebaşı Gülen’e özel konser vermiş!
  • 17 Temmuz 2020, Cuma 12:46

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda düzenlenen senfoniye katılan ‘tasavvuf sanatçısı’ Sami Savni Öner’in geçmişte Pensilvanya’ya giderek Fethullah Gülen’i ziyaret ettiği ve özel konser verdiği ortaya çıktı.

15 Temmuz’un yıl dönümünde, Saray’da düzenlenen etkinlikte piyanist ve besteci Fahir Atakoğlu’nun “15 Temmuz Destanı” adlı çalışması sergilendi.

Çalışma, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve Devlet Çok Sesli Korosu ile birlikte seslendirildi. Atakoğlu’na konserde eşlik edenlerden biri de ‘tasavvuf sanatçısı’ olarak anılan Sami Savni Öner’di.

Gazeteci Bülent Mumay, Öner’in daha önce Pensilvanya’ya giderek Fethullah Gülen’e özel konser verdiğini belirttiği bir haberi gün yüzüne çıkardı.

Mumay, Twitter’dan paylaştığı mesajında, “Sabah'ın haberine göre ‘15 Temmuz Destanı senfonisi büyülemiş.’ Fahir Atakoğlu'nun senfonisine eşlik eden ‘ünlü tasavvuf sanatçısı Sami Savni Öner’ kimdir merak ettim... Sonuç mu? Elbette şaşırtmadı” dedi.

Birgün


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık