Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8249
  • Euro 10.3286
  • GR ALTIN 496.61
  • ÇEYREK 814.75

Berhan Şimşek; 4 günde 13 ölüm tehdidi aldım!

CHP 22'nci Dönem Milletvekili Berhan Şimşek KRT TV canlı yayınında İçişleri Bakanlığı'nın hakkında suç duyurusunda bulunmasını değerlendirdi. Şimşek, 13 kez ölüm tehdidi aldığını açıkladı.

Berhan Şimşek; 4 günde 13 ölüm tehdidi aldım!
  • 27 Ocak 2021, Çarşamba 14:15

İçişleri Bakanlığı'nın hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından sosyal medyada troller tarafından hedef gösterilen Berhan Şimşek KRT TV canlı yayınında 13 kez ölüm tehdidi aldığını açıkladı.

Şimşek, KRT TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu gazeteciler İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş ve Elfin Tataroğlu'nun konuk olduğu Şimdiki Zaman  programında İçişleri Bakanlığı'nın hakkında suç duyurusunda bulunmasını değerlendirdi.

Şimşek, şöyle konuştu:

"Ne acıdır ki şunu da söyleyeyim; Sizler çok kıymetlisiniz, bu ülkenin oksijen koridorlarını açanlarsınız. Allah sizi var etsin. Bu ülkenin bekası için, iktidarlarının bekası için değil! Ülkenin bekası için mesleğinizi onurunuzla yaptığınızı biliyorum. Daha önce de tehditler falan alıyorduk, zaman zaman size de olmuştur. Hatta İsmail ve Barış'a 'Aman arkadaşlar dikkatli edin' derim."

'4 GÜNDÜR 13 TANE ÖLÜM TEHDİDİ ALDIM'

Berhan Şimşek'in "İnanır mısınız? Bu 4 gündür 12-13 tane ölüm tehdidi var!" sözleri karşısında Gürkan Hacır şaşkınlığını gizleyemeyerek "Size yapılan tehdit mi?" diye sordu. Berhan Şimşek de "Evet, evet" dedi.

'MUHALİFLER ÖLÜM TEHDİDİ ALTINDA!'

İsmail Saymaz da "Muhalifler ölüm tehdidi altında, bunu boşuna söylemiyoruz" dedi.

Berhan Şimşek hakkında suç duyurusu! Berhan Şimşek hakkında suç duyurusu!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık