Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

'Berat Albayrak yargılanmalı'

CHP Ankara Milletvekili Servet Ünsal, TBMM’de yaptığı basın toplantısında eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Berat Albayrak yargılanmalı'
  • 16 Ocak 2021, Cumartesi 14:18

CHP Ankara Milletvekili Servet Ünsal, TBMM’de basın toplantısı düzenleyerek gündeme dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"SORGULANMALI HATTA YARGILANMALI"

Milligazete'de yer alan habere göre; Türkiye'nin asıl gündeminin açlık, yoksulluk, sefalet, işsizlik, geçim sıkıntısı, faturalar, hacizler, icralar, krediler, borçlar ve aşıya ulaşamama olduğunu dile getiren Ünsal, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak’ın ekonomi yönetimine zarar verdiğini ardından da ortalarda görünmediğini dile getirerek “Sihirbaz gibi kendini kaybeden Damat, böyle kurtulamaz. Bütçeyi dibe vurduran, ekonomiyi batıran Damat, ortaya çıkarılmalı, sorgulanmalı hatta yargılanmalı” açıklamasında bulundu.

"HER AK PARTİLİ BİR GÜN KULLANILIP ATILACAK"

Cumhurbaşkanı danışmanı Hidayet Türkoğlu ile ilgili iddialar hakkında da konuşan CHP’li Ünsal, “Açığı kapatmaya çalışan Saray, paraları kontrolsüz şekilde ülkeye sokun dedi. Ama yurtdışındaki parasını Türkiye'ye getirmeyen Türkoğlu'nun odası boşaltıldı. Unutmayın; Her AKP'li bir gün kullanılıp atılacak” dedi.

Hatırlanacağı üzere CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, da eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a ilişkin açıklamalarda bulunmuş ve yargılanması gerektiğini söylemişti.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık