Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4155
  • Euro 8.9858
  • GR ALTIN 437.56
  • ÇEYREK 718.69

Belediye başkanlarının 'yoğun bakımda kaldıkları' iddiası asılsız çıktı!

Korona virüs testi pozitif çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Böcek ile Alanya Belediye Başkanı MHP’li Adem Murat Yücel’in durumunun ağırlaştığı ve yoğun bakıma alındığı yönünde sosyal medyada yer alan paylaşımlar asılsız çıktı.

Belediye başkanlarının 'yoğun bakımda kaldıkları' iddiası asılsız çıktı!
  • 23 Ağustos 2020, Pazar 14:35

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 17 Ağustos tarihinde korona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Bundan bir gün sonra da Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel korona virüse yakalandığını duyurdu.

Her iki başkan da hemen hastaneye yatırılarak tedaviye alındı.

Bugün akşam saatlerinde ise her iki başkanın da durumunun ağırlaştığı ve yoğun bakıma kaldırıldığı söylentileri sosyal medyada hızla yayılmaya başladı. Ancak söylentilerin gerçeği yansıtmadığı kısa sürede ortaya çıktı. Başkan Böcek’in Antalya’da, Başkan Yücel’in ise Alanya’da hastanenin normal odasında tedavilerine devam edildiği ve sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

BÖCEK, 'İYİLEŞİYORUM' MESAJI VERMİŞTİ

Öte yandan Başkan Muhittin Böcek, dün akşam hastane odasından yaptığı paylaşımda, "Hastaneye yatışımdan bugüne kadar mesaj gönderen, arayan, sosyal medyadan yazan vatandaşlarıma, yol arkadaşlarıma, can dostlarıma, dua eden herkese teşekkür ediyorum. Dualarınızla ve doktorlarımızın ilgisiyle iyileşiyorum. Mesafe ve hijyen kurallarına uyalım" uyarısında bulunmuştu.

Yeniçağ


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık