Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 13.5477
  • Euro 15.3549
  • GR ALTIN 788.90
  • ÇEYREK 1295.3

BBP'den İYİ Parti'ye katılım!

Sakarya'da Büyük Birlik Partisi eski il başkanı Burhan Aygün, İYİ Parti'ye katıldı. İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığı'nda düzenlenen katılım töreninde Aygün'e İYİ Parti rozeti takıldı.

BBP'den İYİ Parti'ye katılım!
  • 16 Haziran 2020, Salı 22:21

İYİ Parti'ye katılımlar tüm hızıyla devam ediyor.

Büyük Birlik Partisi eski İl Başkanı ve Sakarya'nın sevilen iş insanlarından Burhan Aygün, İYİ Parti saflarına katıldı

Medyabar'ın haberine göre; İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığında yapılan törenle parti üyeliği gerçekleştirilen Aygün, "25 Mart 2009'da şehit olan merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun şehadet süreciyle sağcısı solcusu ateisti dindarı ve bütün Türk İslam aleminin acıyı ortak paylaştığını görünce İyi ki berabermişim dedim. Şimdi durduğum siyasi noktada aynı his aynı hava dik eğilmeyen ve bükülmeyen ruhu gördüm.. Geçmişte olduğu gibi kulağıma yine aynı şeyleri fısıldayanlar oldu. Onlara yine diyorum ki hiçbir şey TV'lerde anlatılan hayali kurgu masallar gibi değil. Benim için önemli olan liderin ve kadroların omurgalı milli duruşudur. 20 yıl sonra kaderimiz bu devrin Hayme Anasıyla kesişti. Biz zaten Ertuğrul'uz, Yavuz'uz ve nihayet iktidar için ümitliyiz. Allah mahcup etmesin" dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ise tören sonrası yaptığı açıklamada, "Sayın Burhan Aygün başkanımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk. Uzun zamandır sürdürdüğümüz istişarelerimiz neticesinde ülkemiz için taşıdığımız ortak endişelerimize çözüm bulmak adına birlikte yol yürümeye karar verdik. Yüce Allah emeklerimizi zayi bizleri de mahcup etmesin" dedi.

 

 

Etiketler: bbp iyi parti

yukarı çık