Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 12.369
  • Euro 14.0093
  • GR ALTIN 713.05
  • ÇEYREK 1172.1

Balya balya paralarla poz veren kişi AKP'li belediyenin çalışanı çıktı. Asgari ücretin biraz üstünde maaş alırken bu paraları nereden buldu?

Sosyal medyada balya balya paralar ve lüks araçlarla yaptığı paylaşımları nedeniyle tepki çeken Hakan Tek'in gözaltına alındığı açıklanmıştı. Tek'in AK Partili Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi çalışanı olduğu ve asgari ücretin biraz üzerinde maaş aldığı öğrenildi.

Balya balya paralarla poz veren kişi AKP'li belediyenin çalışanı çıktı. Asgari ücretin biraz  üstünde maaş alırken bu  paraları nereden buldu?
  • 08 Nisan 2021, Perşembe 12:26

Lüks bir aracın içerisinde uyuşturucu madde kullanırken çekilen görüntüleri sosyal medyaya düşen ve şatafatlı hayatı dikkat çeken Kürşat Ayvatoğlu'nun ardından Hakan Tek adlı kişinin paylaşımları ile gündem olmuştu.

Sözcü'den Müslüm Evci'nin haberine göre; Balya balya paralar ve lüks araçlarla yaptığı paylaşımların ardından gözaltına alınan ve ifadesinin ardından serbest bırakılan Hakan Tek’in AK Partili Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi çalışanı olduğu ve asgari ücretin biraz üzerinde maaş aldığı öğrenildi.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN AÇIKLAMA
 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve bazı AK Partili isimler ile fotoğrafları ortaya çıkan Hakan Tek'in sosyal medyada hızla yayılan, “Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın koruması H.T. para saçıyor” paylaşımlarının ardından Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçti.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Hakan Tek isili kişinin Cumhurbaşkanlığı'nda yakın koruma olduğu iddiasının asılsız olduğunu bildirerek, 1989 doğumlu şahsın Kayseri’de bulunan evinde “kamu görevinin usulsüz üstlenilmesi” gerekçesiyle gözaltına alındığını açıkladı.

AK PARTİLİ BELEDİYEDE ÇALIŞTIĞI ORTAYA ÇIKTI

İfadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Hakan Tek'in AK Partili Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi çalışanı olduğu ortaya çıktı.

Hakan Tek'in Kültür ve Sosyal İşlerde afiş, kitap gibi işlerde çalıştığını söyleyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü, “Uzun yıllardır belediyemizde çalışan Hakan Tek, son 3 yıldır da birimimizde çalışan 150 personelden birisi. Hakan Tek son 12 aydır birimimizde afiş, kitap vb. işler yapıyor. Bundan 1,5 yıl önce de yine dairemizde kitap ve afiş gibi malzemelerin dağıtımını belediyemize ait araçla gerçekleştiriyordu. Maaşı asgari ücretin birazcık üstünde” açıklamasında bulundu.

Pudra şekeriymiş!.. Pudra şekeriymiş!..


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık