Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 17.9579
  • Euro 18.5519
  • GR ALTIN 1031.9
  • ÇEYREK 1698.2

Bahçeli'den iş dünyasına fiyatlarda indirim çağrısı!

Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Vatandaşlarımızın ekonomik sorunlardan istifade ederek servetlerine servet katanlarla kıran kırana mücadele edilmesini istiyoruz. Herkesin yapacağı fedakarlıklar vardır ve olmalıdır. Enflasyonla mücadelede gönül birliğini hayata geçirmeliyiz. Temel ihtiyaçların fiyatında yüzde 2 ile yüzde 5 arasında indirime gitmeleri gerekir." dedi

Bahçeli'den iş dünyasına fiyatlarda indirim çağrısı!
  • 30 Kasım 2021, Salı 11:55

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.

Partisinin çalışmalarına değinen Bahçeli’nin gündeminde ekonomideki kötü gidişat da vardı.

“Ne ekonomi eski ekonomidir, ne de dünya eski dünyadır. Böylesi bir düzen Allah’ın nizamı olarak görülemeyecektir. Ekonomide yeni bir zihniyet devrimine ihtiyaç olduğunu görmeliyiz” diyen Bahçeli iş dünyasına da seslenerek şunları dile getirdi:

“Vatandaşlarımızın ekonomik sorunlardan istifade ederek servetlerine servet katanlarla kıran kırana mücadele edilmesini istiyoruz. Herkesin yapacağı fedakarlıklar vardır ve olmalıdır. Enflasyonla mücadelede gönül birliğini hayata geçirmeliyiz.

Temel ihtiyaçların fiyatında yüzde 2 ile yüzde 5 arasında indirime gitmeleri gerekir. Zillet ittifakının bittik propagandasına kulak asmadan, darda ve zorda kalan vatandaşlarımıza elimizi uzatabiliriz.”

Etiketler: bahçeli mhp

yukarı çık