Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8572
  • Euro 9.2978
  • GR ALTIN 487.71
  • ÇEYREK 800.14

Bahçeli'den CHP'li o isme tepki: Ateşle oynuyor!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, isim vermeden CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu hedef aldı.

Bahçeli'den CHP'li o isme tepki: Ateşle oynuyor!
  • 02 Mayıs 2020, Cumartesi 22:56

CHP'li Canan Kaftancıoğlu’nun, "Bir erken seçimle veya başka bir şekilde… İktidar değişikliği değil bir sistem değişikliğine gidişatı görüyorum ve böyle olacaktır" şeklindeki açıklamalarına tepki gösteren Bahçeli, "Milli iradeyi yok sayan işbirlikçi çevreler, 'bir şekilde' sözüyle ateşle oynamaktadır" dedi.

MHP lideri Bahçeli'nin, 3 Mayıs Milliyetçiler günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, CHP'li isimlere gösterdiği tepki şu şekilde:

"Bugünlerde demokrasi dışı arayışlarını gizlemeyen, sandıkta bulamadıklarını sokaklardan devşirmeye çalışan sefil siyasetçilerin, sefih destekçilerinin ağızlarından düşürmedikleri demokrasi elbette sahte ve sanaldır. Bunların söz ve açıklamaları yalnızca demagojiden ibarettir. Müstebit kafalar, millete tepeden bakan anti demokratik emeller, milli iradeyi yok sayan işbirlikçi çevreler, 'bir şekilde' sözüyle ateşle oynamaktadır. Bu şuursuzların dünü karışık, bugünü zifiri karanlıktır. Türk milleti bu zalim ve demokrasi muhaliflerine asla müsaade etmeyecek, zamanında yapılacak seçimlerde bu çürükleri sandığın dibine gönderecektir. Türk milliyetçiliği geçmişte nasıl haksızlığa ve hıyanete direnmişse, günümüzde aynısını şevkle, heyecanla, imanla ifa etmektedir."


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık