Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.2942
  • Euro 8.5743
  • GR ALTIN 476.49
  • ÇEYREK 781.73

Bahçeli'den Bülent Arınç'a 'pompacı' tepkisi!

MHP Genel Başkanı Bahçeli, YİK üyesi Bülent Arınç'a yönelik "Kuyruk acısı varmış gibi konuşuyor, pompacı olarak vicdan edebiyatı yaptıklarının bir ara bombacı olduğunu unutmuşa benziyor. Arınç ağzını kapatsa iyi olacak" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'den Bülent Arınç'a 'pompacı' tepkisi!
  • 29 Kasım 2019, Cuma 14:19

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "KHK faciadır" çıkışı sonrası tartışmalara neden olan ve sonrasında sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirten Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'a sert eleştiriler yöneltti.

"ARINÇ AĞZINI KAPATSA İYİ OLACAK"

Devlet Bahçeli, FETÖ ile mücadelenin sürdüğünü belirterek şu açıklamaları yaptı: Fakat zaman zaman bazı açıklamalar kafaları karıştırıyor. Bunlardan birisi de Bülent Arınç'ın sözleri.

Kuyruk acısı varmış gibi konuşuyor, pompacı olarak vicdan edebiyatı yaptıklarının bir ara bombacı olduğunu unutmuşa benziyor.

Arınç ağzını kapatsa iyi olacak, fazla konuşması kendisine zarar veriyor. Tartışmaya açıyor, mahşeri vicdan rahatsız oluyor. FETÖ'nün bütün uzantıları elbette temizlenecek ama biraz zaman alacak. Bu arada siyasi ayağı ihmal etmemek gerekiyor.


ANKET

Kanal İstanbul yapılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık