Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.535
  • Euro 10.1216
  • GR ALTIN 495.24
  • ÇEYREK 802.86

Bahçeli: Kılıçdaroğlu’nun ağzındaki bakla zehirlidir

Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçmiş beyanlarıyla çeliştiğini ifade ettiği CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi. Kılıçdaroğlu'na CHP'li belediyelerin yardım faaliyetleri ile ilgili sözleri üzerinden yüklenen Bahçeli, "Kılıçdaroğlu'nun ağzındaki bakla zehirlidir" dedi.

Bahçeli: Kılıçdaroğlu’nun ağzındaki bakla zehirlidir
  • 22 Haziran 2021, Salı 13:02

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM’deki grup toplantısında konuştu.

“KILIÇDAROĞLU BALTAYI TAŞA VURMUŞTUR”

Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

* Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkanları toplantısı açılışında konuşan Kılıçdaroğlu baltayı taşa vurmuştur. Kılıçdaroğlu geçmiş beyanlarıyla ters düşmüştür.

* Siyasi hıncına yenilen bu zatın ne sözü sözdür, ne de siyaset anlayışı millet ve ülke yararınadır. CHP’li belediyeler özerk bir yönetim değildir. Bu belediyeler gökten zembille inmemiştir.

* Nüfusun yüzde 54’ünün CHP’li belediyeler tarafından yönetildiğini vurgulamak, devlet içinde başka bir devlet varmış gibi değerlendirme yapmanın diğer bir şeklidir. Kılıçdaroğlu’nun ağzındaki bakla zehirlidir.

“HER ŞEY GÜLLÜK GÜLÜSTANLIK DEMİYORUZ”

* Kılıçdaroğlu 11 Mart 2020’den 14 Haziran 2021’e kadar 4 milyon 465 bin haneye nakdi yardım yaptıklarını 1 milyon 200 bin hanenin borcu olmasına rağmen suyunu kesmediklerini duyurmuştur. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin.

* Kılıçdaroğlu bildiğimiz kadarıyla hazine bulmadı, darphane kurmadı. Ortaya çıkan faturayı da cebinden ödemedi. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ne verildiyse helali hoş olsun.

* Biz demiyoruz ki her şey güllük gülistanlıktır. CHP yönetiminin söylediği gibi kötümser bir Türkiye tablosu söz konusu değildir. Bizim askıda ekmek kampanyamızı tenkit edenler, askıda fatura uygulamasına geçtiler.

* Yapanı alkışlarız. Millet için varız, millete hizmet aşkıyla doluyuz. Devletin kasası milletin kesesi üzerinde hiç kimsenin istismar düzeneği kurmasına göz yummayız. Sanatçılara yardım yapıldığı söylenmiştir, bunlar kimlerdir?

“VİDEO ÇEKECEĞİNE ZEKİ MÜREN DİNLESİN”

* Kılıçdaroğlu’nun dost kataloğunda isimleri yazılı mıdır? Bu dost edebiyatının da suyu çıkmıştır. PKK’nın, FETÖ’nün, DHKP-C’nin, dış güçlerin sıralamadaki yeri neresidir. İktidara dostlarla değil, milletle ulaşılır.

* Terörist Demirtaş Kılıçdaroğlu’nun dostu mudur, Karayılan dost kategorisinde midir? Muharrem İnce dostlardan mıdır? Akşamları video çekip paylaşmak yerine, Zeki Müren’in Eski Dostlar şarkısını dinleyerek kendisini avutmasıdır.

Sözcü


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık